O ubytování

Hygge Apartments jsou dva samostatné apartmány v jednom domě. Oba mají vlastní vchod a číselný panel pro zadání přístupového kódu, který Vám bude zaslán včas před příjezdem. Nemusíte tak řešit čas příjezdu a dorazit můžete bez obav i v pozdních hodinách. Zaparkovat v těsné blízkosti domu může až pět aut.

Aby čas, který v HYGGE Apartments strávíte, byl co nepříjemnější, v každém apartmánu jsou k dispozici deskové i venkovní hry. Zahrada za domem je pro oba apartmány společná. V její horní části najdete ohniště, kde si můžete opéct buřty nebo maso na roštu.

Mrkněte na fotky do galerie, ať víte, do čeho jdete.


Oba apartmány mají 80 m² a jsou dispozičně stejné. Jsou rozděleny na předsíň, dvě ložnice, koupelnu a světnici. Ke spodnímu apartmánu náleží i terasa, na kterou pohodlně vyjdete jak ze světnice, tak z koupelny nebo ložnice. Na zápraží u horního apartmánu si zase můžete na pohodlné lavičce užít krásného výhledu na řeku a hluboké rožmberské lesy.

Ložnice

Ve všech ložnicích na naše hosty čekají postele s pohodlnými matracemi. Dobře se vyspat je důležitá věc, a proto si u nás na své přijde každý spáč. Pro hosty jsou připravené velké měkké polštáře, menší tvrdší nebo pohankové, na které sami nedáme dopustit. Všechny polštáře i peřiny jsou hypoalergenní.

Koupelna

Nemusíte si s sebou brát ručníky ani fén, tady jsou samozřejmostí. Stejně jako v koupelně, je v obou apartmánech po celé ploše podlahové topení, od nohou vám zima určitě nebude. Navíc je v každé místnosti termostat, který si snadno nastavíte sami tak, aby vám bylo pohodlně.

Světnice

Největší místností v každém apartmánu je světnice s obývací částí, dvěma pohodlnými rozkládacími pohovkami, velkou chytrou televizí, plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem. Kuchyně je vybavena lednicí s mrazničkou, myčkou, troubou, varnou deskou, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí, moka konvičkou a french pressem pro milovníky kávy, konvicí na čaj a najdete zde všechno potřebné nádobí a náčiní od škrabky na brambory přes pánvičky až po utěrky. Kuchyně jsou vybaveny i základními věcmi, jako je alobal či pečicí papír, k dispozici je i káva, čaj, cukr, sůl, pepř, ocet i olej.