O ubytování

Apartmán má 80 m² a je rozdělen na předsíň, dvě ložnice, koupelnu, světnici a terasu. Za domem se rozprostírá dostatečně velká zahrada, kam pohodlně vyjdete jak ze světnice, tak z koupelny nebo ložnice. Aby čas, který v HYGGE Apartments strávíte, byl co nepříjemnější, k dispozici jsou deskové i venkovní hry.

Při check-inu vám bude zaslán jedinečný kód, který stačí zadat na klávesnici u vchodových dveří. Je to velmi jednoduché a vy můžete přijet bez obav i v pozdních hodinách.

Mrkněte na fotky do galerie, ať víte, do čeho jdete.

Ložnice

Ve dvou samostatných ložnicích na naše hosty čekají postele s pohodlnými matracemi. Dobře se vyspat je důležitá věc, a proto si u nás na své přijde každý spáč. Pro hosty jsou připravené velké měkké polštáře, menší tvrdší nebo pohankové, na které sami nedáme dopustit. Všechny polštáře i peřiny jsou hypoalergenní.

Koupelna

Nemusíte si s sebou brát ručníky, tady jsou samozřejmostí. Stejně jako v koupelně, je v celém apartmánu podlahové topení. Navíc je v každé místnosti termostat, který si snadno nastavíte sami tak, aby vám bylo pohodlně.

Světnice

Největší místností v celém apartmánu je světnice s obývací částí, dvěma pohodlnými rozkládacími pohovkami, velkou chytrou televizí, plně vybavenou kuchyní, jídelním prostorem a krbovými kamny. Kuchyně je vybavena lednicí s mrazničkou, myčkou, troubou, varnou deskou, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí, moka konvičkou a french pressem pro milovníky kávy, konvicí na čaj a najdete zde všechno potřebné nádobí a náčiní od škrabky na brambory přes pánvičky až po utěrky.

Terasa

Jak už bylo zmíněno, na prostornou terasu se dá vyjít ze světnice, z koupelny i ložnice. Terasa je nasměrována do zahrady, budete mít tedy dostatek soukromí na lenošení, jógu nebo vychutnávání dobrého jídla a pití třeba pod hvězdami. Na terase je k dispozici zahradní nábytek a v zahradě ohniště.